Як це працює

 

Розумні тренажери milon – результат від роботи на них ви побачите у перший місяць!

 

Особливості тренажерів  milon:

 
 • Автоматичне налаштування. Тренажер активується за електронною карткою, яку ви встановлюєте перед початком виконання вправ. Він зчитує з картки параметри тіла та параметри тренування, і за секунди налаштовується сам. Вся інформація про ваші тренування та налаштування зберігаються в особистому кабінеті в системі Milon Care. Доступ тільки у вас та у тренерів.
 • Електронний опір. Замість звичних обтяжувачів, тренажери працюють за принципом електронного опору. Це дозволяє коригувати вагу з кроком 1 кг. Що значно знижує ризик травм та гарантує безпеку за рахунок плавного ходу. Навантаження на електронних тренажерах Milon змінюється кнопками на екрані тренажеру під час виконання рухів. Вам не потрібно вставати та вручну міняти кількість обтяжень. Також зміну навантаження можна обговорити з інструктором, і він внесе коригування у вашому тренувальному плані.
 • Різне навантаження на одному русі. Тренажери Milon дозволяють виставити різне навантаження на згинання та розгинання. Це задіює більше м’язових волокон. У порівнянні зі звичайним фітнесом, де на розгинанні, наприклад, тиснемо 50кг і ту саму вагу повертаємо. У Milon зворотне навантаження буде 60 кг і більше (залежить від рівня тренування).
 • Силовий тест – оптимальний поріг вашого навантаження.У тренувальному процесі важливо визначити ваш особистий поріг навантаження. Для цього в Milon ви проходите силовий тест – робите кілька повторень із максимальним зусиллям та швидкістю. Навантаження для тренувань – 60-80% цієї величини (залежить від рівня підготовки). Тобто працюєте тільки з тією вагою, яка є оптимальною для досягнення вашої мети. Якщо з якихось причин захотілося підкоригувати його під час тренування, регулюєте самі на дисплеї smart-тренажера або просіть тренера внести зміни до програми тренування.
 • Контроль швидкості. На кожному етапі тренувального процесу тренажер Milon рекомендує швидкість, з якою вам потрібно виконувати кожну вправу. Це дозволяє навантажувати м'язи по-різному. Наприклад, мала кількість повторень та велика вага розвиває силу. Велика кількість повторень та середня вага – розвиток витривалості. Шкалу рекомендованої швидкості ви бачите на екрані тренажеру.
 • Безпечно для серця. На час тренування ви одягаєте нагрудний кардіо-датчик. Ваш пульс відслідковують не лише кардіо-тренажери, але й силові у кардіо-силовому колі. Напульсний датчик для цього не підійде, тому що поки ця технологія не дозволяє коректно і в реальному часі відстежувати частоту серцевих скорочень.
 • Налаштування амплітуди руху. Контролювати амплітуду самостійно досить складно. Фітнес-інструктори налаштовують тренажери під вас з урахуванням параметрів тіла та особливостей організму (травм, обмежень). Обмеження амплітуди мінімізує ризик отримання травми та значно зменшує навантаження на суглоби. Це дозволяє виконувати вправи з правильною біомеханікою.
 • Корисно для здоров’я. Безпечно для суглобів та зв’язок. Тренажери Milon, встановлені у наших клубах, також використовуються у Німеччині лікарями для реабілітації пацієнтів після травм. Для цього використовується режим ізокінетичних тренувань. Плавний зворотний перебіг максимально знижує ризик травмування м’язів. І підвищує ефективність роботи, використовуючи весь ваш потенціал.
 • Відстеження прогресу. В особистому кабінеті ви бачите свої показники м’язових груп. І розумієте, над якими треба активно попрацювати.

Перегляньте відео про те, як це працює і які відгуки у клієнтів наших клубів:

Бажаєте дізнатися більше? Залишіть нам контактні дані та ми зв’яжемося з Вами найближчим часом для уточнення дати безкоштовного пробного заняття.

  Спробувати milon