Розумний фітнес у nolimits clubs Ukraine

Ідеально підходить для початківців, людей будь-якого віку та рівня підготовки!

Необмежена кількість індивідуальних тренувань за фіксованою місячною ціною у зручний для Вас час! 

Зареєструватися на безкоштовне тренування 

Хочеш стати стрункішим, енергійнішим і виглядати молодшим, тренуючись лише 35 хвилин і всього 3 рази на 10 днів?

У нашому клубі достатньо вставити картку в тренажер і він сам налаштується під параметри твого тіла та налаштування твого тренувального плану. Самі тренажери не дадуть тобі можливості виконати рухи неправильно. Із системою безпеки milon ти будеш тренуватись ПРОСТО, БЕЗПЕЧНО, ЕФЕКТИВНО!

У сприятливій для тебе атмосфері ти отримаєш необмежену кількість індивідуальних тренувань за фіксованою ціною на місяць, індивідуальний підхід та послуги персонального тренера, професійно складений для тебе на підставі спеціальних тестів тренувальний план та повний індивідуальний супровід на всіх етапах тренувального процесу!

Результат від тренувань на розумних тренажерах системи milon не змусить чекати довго – ти побачиш його вже в перший місяць!

Пробне тренування абсолютно безкоштовне та без зобов’язань!

На пробному тренуванні ти зможеш подивитися клуб, спробувати методику занять milon, з’ясувати склад свого тіла (жир/м’язи)), пройти силовий та інші тести і тільки потім прийняти рішення про придбання абонементу!

А ЩЕ! У нас буде для тебе подарунок – після проходження тесту на аналіз складу тіла, ми організуємо безкоштовну онлайн консультацію з дієтологом, ліцензованим в ЄС! Це стало можливим завдяки підтримці нашої філії nolimits clubs Canarias.

РЕЄСТРУЙСЯ ЗАРАЗ!   

ЗАПОВНИТИ ФОРМУ РЕЄСТРАЦІЇ

Клуб знаходиться на 2 поверсі ТРЦ “Атмосфера”, Столичне шосе 103, Київ. До послуг відвідувачів безкоштовне паркування, продуктовий супермаркет “Сільпо”, дитячий центр “Turbo Pixel”, кінотеатр “Multiplex”, відділення “Новая почта”, боулінг, роллердром та ін.

 

Зареєструватися на безкоштовне тренування