Аналіз складу тіла

ВАЖЛИВІСТЬ ВИМІРЮВАННЯ ПАРАМЕТРІВ СКЛАДУ ТІЛА

Комплексний підхід до власного здоров’я починається не з дієт і активних фізичних вправ, а з повноцінної діагностики. Вимірювання параметрів тканин організму, яке проводиться за допомогою спеціальних аналізаторів складу тіла InBody, дозволяє отримати детальну інформацію про об’єм жиру і м’язів, наявність вісцеральних відкладень, швидкість базального метаболізму, кількість води і кісткової маси. На основі отриманих відомостей дієтолог може скласти максимально ефективну дієту та режим харчування, які враховуватимуть індивідуальні параметри організму та швидкість метаболічних процесів. Вимірювання характеристик тіла допомагає не тільки позбавитися від зайвої ваги, але й запобігти відхиленням, про розвиток яких людина часто навіть не підозрює.

Бажаєте дізнатися про себе більше?

Заповніть контактну форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

  БАЖАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ: КРАСИВЕ І ЗДОРОВЕ ТІЛО

  Важливість даної діагностики обумовлюється насамперед високою ефективністю тренувальних програм і дієт, сформованих на основі отриманої інформації.

  За допомогою попереднього дослідження людина може не тільки знизити і зберегти вагу, але і набрати м’язову масу. Крім того, вимірювання параметрів дозволяє на ранній стадії виявити ожиріння чи недостатню масу тіла.

  Зайва вага є причиною розвитку цукрового діабету і завдає непоправної шкоди серцево-судинній системі. Ожиріння або недостатня маса призводять до метаболічних порушень, ендокринних захворювань.

  КОМПЛЕКСНА ДІАГНОСТИКА ЗДОРОВ’Я ТА ФІЗИЧНОЇ ФОРМИ

  Важливість вимірювання параметрів тіла полягає також у відстеженні вісцеральних відкладень, які розташовуються у черевній ділянці. Надмірне накопичення такого жиру порушує засвоєння глюкози, призводить до дисліпідемії, гіпертензії та інсулінорезистентності.

  Оцінка складу тіла дозволяє на ранній стадії виявити не лише надмірне накопичення жирових тканин та втрату ваги, але й негативні зміни водного балансу, зменшення щільності кісток.

  Вимірювання параметрів тіла є обов’язковою процедурою, коли проводяться дієтологічна корекція, гемодіаліз, відновна терапія в спортивній медицині та геронтології. Комплексна діагностика складається з традиційних антропометричних методик та інформативних інструментально-аналітичних методів.

  Бажаєте дізнатися про себе більше?

  Заповніть контактну форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

   КОМПОНЕНТНИЙ СКЛАД ТІЛА: ДІЗНАЙСЯ, З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ТВОЯ ВАГА

   Професійний аналізатор складу тіла InBody на молекулярному рівні оцінює тіло за 4-ма основними компонентами: м’язова маса, жирова маса, мінеральна маса, вода в організмі, а також вимірює швидкість обмінних процесів, розраховує мінімальний обсяг калорій на день для досягнення ідеального результату для конкретної людини без ризику шкоди здоров’ю.

   При порушенні балансу між компонентами складу тіла можуть виникнути або розвинутися такі проблеми як ожиріння, набряклість, недоїдання, остеопроз та інші ускладнення, пов’язані з компонентним складом тіла та швидкістю обмінних процесів.

   Загальна вага (кг) – найпоширеніший параметр оцінки стрункості, здоров’я. У процесі корекції фігури або в процесі тренувань більшість орієнтується тільки на вимірювання загальної ваги, при цьому не знаючи, який компонент складу тіла зменшився або збільшився.

   Знання про компонентний склад тіла дозволяють не лише контролювати процес трансформації тіла, але й попереджати захворювання та ускладнення, пов’язані зі зміною компонентного складу тіла.

   Мінеральна маса (кг) – об’єднує групу параметрів, таких як обсяг мінералів, протеїнів, які свідчать про щільність кісткової тканини, достатнього рівня протеїнів та амінокислот. Інформація допомагає визначити або діагностувати на ранньому етапі загальну демінералізацію, остеопороз, тобто зниження щільності кісткової тканини, для м’яких тканин – відкладення солей, порушення електролітного балансу, утворення органічних каменів у нирках.

   М’язова маса (кг) – це параметр, що оцінює обсяг м’язової тканини по сегментах тіла, у тому числі вимірювання худої маси (ТМТ) або безжирової маси по сегментах тіла, а також вимірювання обсягу скелетно-м’язової маси, тобто обсяг м’язів, що мають зв’язок з кістками. Вимірювання та моніторинг параметрів м’язової маси дозволяє з високою точністю визначити різні форми ожиріння, виснаження, порушення обміну речовин, цукровий діабет, метаболічний синдром, порушення роботи щитовидної залози, а також діагностувати м’язову дистрофію різної природи, наслідки прийому анаболіків, порушення нейротрофіки м’язів, проблеми ортопедії, наприклад, сколіозу.

   Жирова маса (кг) – об’єднує групу параметрів, таких як відсотковий вміст жиру (ВВЖ), оцінка прихованого вісцерального та абдомінального ожиріння, скупчення жиру в області живота, стегон та навколо внутрішніх органів. Оцінка зон вісцерального ожиріння. Вимірювання даних параметрів допомагають діагностувати різні форми ожиріння, виснаження, порушення обміну речовин, цукровий діабет, метаболічний синдром, порушення роботи щитовидної залози, статевих залоз, зниження фертильності.

   Вода в організмі (л) – група параметрів, що оцінює загальний водний баланс організму, а також побачити розподіл рідини у внутрішньоклітинному та позаклітинному просторі, визначити динаміку зміни співвідношення рідинних середовищ організму. Інформація з цієї групи параметрів дозволяє з високою точністю діагностувати набряк, у тому числі окремих ділянок тіла, а також визначити рівень гіпергідратації, дисгідрім, дегідратації.

   Баланс води в організмі – найважливіший параметр, який слід контролювати, незалежно від віку або стану здоров’я. Такі фактори як рівень натрію, травми, набряки, захворювання, клітинне здоров’я і старіння часто є причинами дисбалансів водних секторів організму. Регулярний контроль та моніторинг цього показника дозволяє попереджати проблеми зі здоров’ям на ранньому етапі та покращувати загальний стан організму.

   Бажаєте дізнатися про себе більше?

   Заповніть контактну форму і ми зв’яжемося з Вами найближчим часом!

    Спробувати milon